Sklep Techemznaki znaki

Informacje

Dodany: 2019-09-30
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu
art

Sklep Techemznaki znaki

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie ma wpływ na jakość produkowanego przez nas sklep.techemznaki.pl asortymentu. Zajmujemy się produkcją znaków korzystając z surowców najwyższej jakości, spełniając wszelkie możliwe standardy.

Od wielu lat, jako jedna z nielicznych firm na rynku, używamy nowatorskich i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu posługujemy się nowej generacji ploterami. Wydruki znaków wykonujemy na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu znaki są bardzo dobrze dostrzegalne przy nawet najsłabszym świetle , na co znacznie wpływa pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment zdolny do emisji światła. Znaki powinno się ochraniać przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą uszkodzić ich powierzchnię przez przerwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, jak na przykład znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te przez ujednolicone oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki informowaniu osób o zasadach i możliwych zagrożeniach powiązanych z konkretnym terenem. Produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa realizują wszystkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych wyrobów do użytku w przestrzeni publicznej.

W naszym asortymencie widnieją również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wymagania stawiane przez Unię Europejską, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych ekspertów, trwałe i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.